درباره ما

پلتفرم ابری اینترنت اشیا دانیال موج

شرکت دانیال موج به عنوان یک شرکت دانش بنیان با هدف تامین تجهیزات IOT و مخابرات و راهکارهای انتقال فیبر نوری تاسیس گردیده است.و امروزه با پشتوانه انجام پروژه های زیرساخت و با توجه به نیاز روز افزون کشور به بسترهای جامع ابری جهت سرویس دهی به کسب و کارها و پاسخ دهی به درخواست سازمان ها در زمینه اینترنت اشیا ، این شرکت از سال 1399 در حوزه تولید و سرویس دهی پلتفرم ابری اینترنت اشیا فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است.

تسهیل در ارتباط با محصولات اینترنت اشیا دانیال موج

پلتفرم دانیال موج یک پلتفرم مبتنی بر ابر است. با استفاده از این پلتفرم شما بدون داشتن دغدغه مسائل فنی و زیر ساختی می توانید بر روی کسب و کار خود تمرکز کنید. از مهمترین خصوصیات این پلفرم راه اندازی در مدتی کوتاه است. پلتفرم ابری شما تنها در یک ساعت راه اندازی خواهد شد. و با استفاده از API جامع موجود بر روی پلتفرم آن را به نرم افزارهای موبایل و وب خود متصل کنید.

پلتفرم ابری اینترنت اشیا دانیال موج
پلتفرم ابری اینترنت اشیا دانیال موج

پکیج کامل ارتباطات و خدمات

با توجه به قابلیت های قرار گیری آداپتور های مختلف در لبه پلتفرم ابری اینترنت اشیا ، امکان ارتباط با تمام ورتیکال ها، انواع فناوری ها و راه های ارتباطی و انواع پروتکل ها را فراهم می کند و راه موفقیت در حوزه اینترنت اشیا را برای شما تسهیل می کند.

زیر ساخت ویژه IOT

متخصصین ما پس از یک پروسه تحقیقاتی و صرف بیش از یکسال زمان بستر ابری را آماده کرده که معماری آن جهت بکاری گیری در یک پلتفرم IOT طراحی شده است.NOD ها و POD بر اساس ضروریت حوزه اینترنت اشیا جدا سازی شده اند و نحوه تقسیم منابع و تعدد سرویس های موازی به گونه ای است که بالاترین کیفیت پاسخ گویی درخواست را فراهم نماید.

پلتفرم ابری اینترنت اشیا دانیال موج

پلتفرم ابری اینترنت اشیا دانیال موج
فهرست