درباره ما

پلتفرم اینترنت اشیا نوتاش

شرکت نوتاش که از زیر مجموعه‌های هولدینگ دانیال موج می‌باشد به عنوان یک شرکت دانش بنیان و با هدف طراحی و تولید نرم‌افزارهای هوشمند تاسیس گردیده است.  این شرکت با سرمایه‌گذاری در واحد تحقیق و توسعه خود توانسته تجهیزات و دستگاه‌هایی با استفاده از آخرین تکنولوژی روز در زمینه IoT تولید کند.  این شرکت در زمینه ساخت تجهیزات سخت‌افزاری خودکفـا بـوده و تمـام امکانـات IoT اعـم از Gateway، مـدار Pack Sensor، پلتفرم اینترنت اشیا و اپلیکیشن را خود تولید و فراهم می‌کند.

تسهیل در ارتباط با محصولات اینترنت اشیا نوتاش

پلتفرم نوتاش یک پلتفرم مبتنی بر ابر است. با استفاده از این پلتفرم شما بدون داشتن دغدغه مسائل فنی و زیر ساختی می توانید بر روی کسب و کار خود تمرکز کنید. از مهم ترین خصوصیات این پلتفرم راه اندازی در مدتی کوتاه است. پلتفرم ابری شما تنها در یک ساعت راه اندازی خواهد شد. و با استفاده از API جامع موجود بر روی پلتفرم می توان آن را به نرم افزارهای موبایل و وب خود متصل نمود.

پلتفرم ابری اینترنت اشیا دانیال موج
پلتفرم ابری اینترنت اشیا دانیال موج

پکیج کامل ارتباطات و خدمات

پلتفرم اینترنت اشیای نوتاش به صورتی طراحی شده است که بتواند به آسانی از پروتکل های ارتباطی مختلف جهت تبادل داده پشتیبانی می نماید. و تمامی دستگاه ها با انواع پروتکل ها می توانند هم زمان به پلتفرم متصل شوند.

ابزارهای پیشرفته

کاربران در سطوح مختلف با استفاده از ابزار های موجود در پیشخوان مدیریت پلتفرم می توانند اقدام به ساخت داشبورد های اختصاصی خود نموده و از انبوهی از ابزارهای نمایش و ترسیم داده ها بهره مند شوند. ابزارهای بصری کاربر پسند به همراه مجموعه‌ای از قواعد زنجیره‌ای ( Rule Chain ) امکان تعریف شماتیک جریان‌های پردازشی و عملیاتی را در دل پلتفرم می‌دهد.

توضیحات تکمیلی پلتفرم اینترنت اشیا

پلتفرم ابری اینترنت اشیا دانیال موج
فهرست