رستوران های هوشمند

کارکنان رستوران های هوشمند به راحتی می‌توانند از طریق یک نرم‌افزار موبایلی به طور مستقیم مقادیر موجودی انبار را ببینند و یا اضافه و کم کنند تا از این طریق به دقت و راندمان بالاتر برسند.

در رستوران های هوشمند دیگر نیازی نیست منتظر بمانید تا گارسون بیاید و سفارش بگیرد.رستوران هوشمند رستورانی است که از سفارش تا تحویل همگی به صورت هوشمند و توسط قطعات الکترومکانیکی یکپارچه و کیوسک های سفارش غذا انجام می گیرد.

بلافاصله بعد از سفارش غذا توسط شما در منوی هوشمند، سفارش شما به لیست غذاهایی که باید اماده شود در اشپزخانه ارسال می شود.

همچنین در سیستم های هوشمندعکس های واقعی از غذاها میزان کالری و چربی غذا نیز ذکر می شود. حتی می تواند به بخش آشپزخانه نیز متصل شود و نمایی از پخت غذاها به مشتریان نشان داده شود.

رستوران های هوشمند با اینترنت اشیا

بسیاری از رستوران‌ های هوشمند به سیستم انبار داری دیجیتال روی آورده‌اند،زیرا که به کمک آن ها می‌توانند دید بهتری نسبت به دارایی های خود پیدا کنند.

کارکنان رستوران های هوشمند به راحتی می‌توانند از طریق یک نرم‌افزار موبایلی به طور مستقیم مقادیر موجودی انبار را ببینند و یا اضافه و کم کنند تا از این طریق به دقت و راندمان بالاتر برسند.

همچنین مدیران می‌توانند برنامه ریزی متوالی و دلخواهی را برای انبار گردانی هر محصول موجود در انبار،مشخص کنند.

به دلیل داشتن انعطاف پذیری در مورد تعدد و زمان بندی انبار گردانی از این طریق،آن ها می‌توانند دقت نظر بهتری بر روی اجناس گران قیمت موجود در انبار خود داشته باشند.

نه تنها این نرم‌افزار می‌تواند موجودی انبار اجناس موجود در انبار را پیگیری کند،بلکه حتی می‌تواند مقدار موجودی را به صورت تئوری دنبال کند.

با استفاده از اطلاعات دستور پخت و میزان فروش دستور پخت و میزان فروش هر غذایی مشخص این تکنولوژی می‌تواند نشان دهد که چقدر مواد اولیه بایستی برای فروش مقدار معینی از غذای مورد نظر در گردش کار آشپزخانه باشد.

رستوران های هوشمند با اینترنت اشیا

یک مقایسه بین مقدار در موجودی های رستوران می‌تواند اعلان خطری برای مدیران در جهت بررسی اختلاف مقدار موارد و یا احیانا دزدی هایی از انبار باشد که در نهایت می‌تواند به عکس العمل سریع و به موقع آنها منجر شود.

یکی از بزرگترین مشکلاتی که یک رستوران می‌تواند داشته باشد ،نداشتن غذای کافی جهت سرو به مشتریان می‌باشد.که یک سیستم هوشمند خرید مکانیزه این کار را برای صاحبان رستوران انجام می دهد.

 سامانه سیستم هوشمند انبار دیجیتال به مدیران کمک می‌کند که ،آنها دید بسیار خوبی بر روی موجودی انبار و میزان فروش متوسط داشته باشند و در هنگام کاهش بیش از اندازه موجود انبار به آن ها اخطار داده شود.

این تکنولوژی توصیه های هوشمند برای سطح خرید اعلام می‌کند که این مورد بر اساس زمان پیک کاری رستوران،پیش بینی مقدار فروش و برابر کردن این موارد با موجودی انبار،کار می‌کند.

 

همچنین مدیران می‌توانند حالت سفارش گذاری اتوماتیک را فعال کنند تا وقتی که موجودی انبار به مقدار مشخصی رسید،به صورت خودکار سفارش بدهد.